Datum a čas konání
02.02. 2021 16:00 - 18:00

Místo konání
Online
Webinář, online

Pravděpodobně každý z nás touží v životě spíše získávat než ztrácet. Na jedné straně toužíme po bezpečí, pocitech jistoty a na straně druhé zase po zisku, přínosu, či rozkvětu možného potenciálu nás či čehokoliv. Pokud jsme někdy neodolali a vsadili si na cokoliv, vyplnili do sázkového tiketu naše oblíbená čísla, či strčili drobné do herního automatu, šli jsme do rizika. Pokud nás ovládla touha sjet kopec lesem ať už na kole či na lyžích, šli jsme do rizika. Pokud jsme se rozhodli si nezakoupit jízdenku a přesto naskočit do tramvaje, šli jsme opět do rizika. Když se za popíjení alkoholu dobře bavíme na párty a pak si sedneme za volant, jdeme do obrovského rizika, pravděpodobně i hrozby pro sebe a ostatní. Některá rizika se nám mohou zdát přijatelnější, některá naopak ze zásady nepřijatelná.

Jak se naučit zdravě riskovat? Jak utišit náš vnitřní hlas, který nám brání zdravě riskovat? Jak zvýšit sebevědomí a tím pádem si usnadnit první kroky zdravého riskování? Jak pracovat s katastrofickým myšlením, které nám v prvním kroku brání? Mnoho otázek a mnoho témat. Těšit se na vás budu na webináři.

Témata:
– co je riskování a kdy k němu dochází
– spínač riskování
– ohromení riskováním
– co ovlivňuje naše rozhodnutí k riskování
– vztah chyby a riskování
– riskování a komunikace
– nástroje k umění zdravého riskování

V den konání online workshopu Vám na Vaši emailovou adresu příjde odkaz na online místnost, ve které se bude online workshop konat. Pro připojení do místnosti se nemusí instalovat žádné speciální doplňky. Postačí Vám webkamera a mikrofon (které můžete/nemusíte použít). V online místnosti bude nanejvýše 10 osob a v průběhu online workshopu můžete pokládat dotazy. Workshop je postaven na konkrétních příkladech. Bude záležet jen na Vás, zda si budete chtít prakticky vyzkoušet, co jste se v průběhu online workshopu dozvěděli.

Rezervujte si své místo pomocí formuláře níže

Rezervace jsou uzavřeny.